Українська Гільдія Активістів

Напрямок: Сприяння розвитку молодіжних громадських організацій, об’єднань та рухів

Локалізація: Україна, місто Київ

Короткий опис проекту:
Хто Ми?
Незалежне об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України. Ми прагнемо жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі. І ми готові вже сьогодні її будувати своїми діями.

Що ми робимо?
Формуємо критичну масу української професійної еліти, існування якої не можливо ігнорувати, думку якої варто враховувати, досвід якої необхідно використовувати задля розбудови країни. Ми беремо активну участь у суспільно-політичному житті країни, висловлюємо нетерпимість корупції та беззаконню, пропонуємо конструктивні рішення і завжди відкриті до діалогу заради побудови правової держави.

Що нас відрізняє з-поміж інших?
Ми не пустословимо. Ми не керуємось лише амбіціями та красивими лозунгами. Ми не займаємось жодним питанням без належної компетенції. Кожен із учасників УГА є експертом у темі, яку піднімає. У своїй діяльності ми посилаємось на букву закону, норми моралі, професійні знання, перевірені факти та аргументи.

Команда проекту:
В даний час до складу Української Гільдії Активістів долучилась 21 організація (перелік за посиланням http://guild.org.ua/activist_list/) і кількість продовжує зростати.

Бюджет проекту: 50000 грн.

Термін реалізації проекту: 1 рік

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.