Академія дівочого лідерства «Grow UP»

Напрямок: Сприяння активному залученню жінок до політичного і суспільного життя країни, розширенню їхніх можливостей

Локалізація: Україна, Київ

Короткий опис проекту:
Пошук молодих жінок – лідерок, розвиток їхніх ділових та професійних якостей, мотивація та залучення до активної суспільно-політичної діяльності у своїх громадах та на національному рівні, а також інформування суспільства про жіноче лідерство та гендерну рівність.

Пропонується провести дводенний курс Академія дівочого лідерства «Grow UP» для дівчат, студенток вишів ІІ – IV року навчання, які належать до наступних груп:
• особи з інвалідністю
• ВПО
• особи з багатодітних та\або малозабезпечених сімей
• діти позбавлені батьківського піклування
Відбір учасниць пропонується здійснити шляхом відкритого конкурсу есе на тему розвитку демократії, прав людини та гендерної рівності в Україні. За результатами відбору участь у навчанні візьмуть 10 осіб із різних регіонів України.
Під час навчання учасниці будуть ознайомлені із особливостями розвитку свого потенціалу; роботою у команді; побудови ефективного спілкування; основами проектного менеджменту; побудовою публічного виступу; плануванням локального проекту; основами законодавства у сфері прав людини та виборів. У якості спікерів та менторів планується залучити народних депутатів України, журналістів, юристів, психологів, проектних менеджерів.
Крім того, пропонується здійснити ознайомчий візит до Верховної Ради України.
У підсумку кожна із учасниць підготує власний проект для впровадження його у своїй громаді або на національному рівні та отримає практичні навички та інструменти для його реалізації
Проведення заходу у такому форматі та у малій групі сприятиме якісній підготовці учасниць, їх мотивації, а також побудові нетворкінгу серед усіх залучених до проекту осіб.

Команда проекту:
Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» — громадська організація, яка об’єднує небайдужих ініціативних людей – чоловіків та жінок – які прагнуть подолати гендерну дискримінацію, що існує в суспільстві, відкинути стереотипи, що нас розділяють, та побудувати рівноправне суспільство вільних людей, які працюють на спільне благо. Ми переконані, що саме гармонія рівних вивільнить нові творчі сили українського суспільства та надасть потужний стимул для розвитку держави у всіх сферах.
Більше тут – http://harmony.org.ua/
Наша команда – ГО “Ліга захисту прав жінок “Гармонія рівних”:
Олександра Голуб – голова ГО, юрист, аспірант Інституту держави і права НАН України;
Юлія Макарова – гендерна експертка, менеджер проектів;
Дмитро Повєткін – юрист;
Сергій Літвінов – науковий консультант, кандидат соціологічних наук.

Партнери проекту :
Підкомітет з питань гендерної рівності та недискримінації Комітету Верховної Ради України з прав людини Верховної Ради України
Консалтингова компанія Deeptan consulting (http://deeptan.com.ua/)

Бюджет проекту: 49400 грн.

Термін реалізації проекту: три місяці (серпень-жовтень 2018 року)

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.