Арт-простір: навчання через досвід

Напрямок: Підтримка, розвиток та популяризація реформ

Локалізація: Україна, Кіровоградська обл., м. Олександрія, галерея “VashArt”

Короткий опис проекту:
Ціль: змінити спрямованість до знань у діючих навчальних закладах на спрямованість до формування в молоді затребуваних у майбутньому компетенцій і цінностей.

Мета: сформувати професійну команду тренерів, справжніх “агентів змін” у сфері освіти, які проводитимуть майстер-класи, тренінги та інші навчальні заходи спрямовані на формування у молоді Олександрії затребувані у майбутньому компетенції (ключові навички 2020 та 2030).

Завдання проекту:
1) Провести тренінги для тренерів Олександрійщини.
Вдосконалити навички фасилітації та модерації, вміння комунікувати, вести переговори, врегульовувати конфлікти мінімум у 10 вчителів, бібліотекарів, громадських активістів.
Створити команду справжніх “агентів змін” у сфері освіти.
2) Розробити 10 навчальних програм, спрямованих на формування у молоді Олександрії затребуваних у майбутньому компетенцій (ключові навички 2020 та 2030).
3) Провести 10 навчальних заходів для 150 осіб і вдосконалити розроблені навчальні програми. Разом з цим покращити комунікаційні, управлінські, лідерські навички молоді, яка братиме участь у заходах.
4) Розробити електронний посібник з 10 авторськими навчальними програмами, поширити його серед вчителів нової української школи та активно використовувати напрацювання.

Команда проекту:
Команда ГО “Спілка митців Олександрійщини” складається з 5 осіб: керівника, 2 тренерів, бухгалтера та PR-менеджера.

Тренери проекту мають семирічний досвід проведення навчальних заходів, завершили магістерську програму Інституту лідерства та управління Українського католицького університету, місто Львів.
Організація об’єднує творчих, ініціативних людей, які стають тими змінами, що хочуть бачити в житті.

Партнерами організації є:
ГО “Генденрний Інформаційний центр”;
Пирятинська РГО “Жіночі ініціативи”;
ГО Молодіжний табір “ПАТРІОТ”;
ГО “Жіночий інформаційно-просвітницький центр “Перспектива”;
ГО “Серце матері”;
ГО «Центр громадської активності «Перемога».

Бюджет проекту: 50000 грн.

Термін реалізації проекту: червень – листопад 2018

Категорії: Конкурс проектів

3 коментаря

  1. Если коротко – на базе галереи мы открываем тренинговый центр https://www.facebook.com/vashart.gallery/
    Наши квалифицированые тренера проводят огромную работу, чтобы помочь учителям разработать новые программы обучения. Реформа образования уже идет, изменения в школе ввели и учителям нужна профессиональная поддержка. Пожалуйста, пороголосуйте за наш проект!

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.