Волонтерство без кордонів: запорука відкритої солідарності!

Напрямок: Сприяння розвитку молодіжних громадських організацій, об’єднань та рухів

Локалізація: Україна, Харківський регіон, місто Харків

Короткий опис проекту:
Мета проекту: сприяння розвитку громади Харківського регіону, наданню допомоги соціально-незахищеним верствам населення шляхом активізації волонтерської діяльності та залучення молоді та членів громади до соціально-активної роботи за принципами відкритої солідарності та соціального партнерства.
ЦІЛІ ПРОЕКТУ
– до 300 осіб дітей пільгових категорій — вихованців інтернатних закладів та дитячих будинків, дітей з особливими потребами стануть учасниками заходів проекту та волонтерських програм.
– до 70 осіб – членів сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах стануть учасниками виїзної соціальної волонтерської акції “Щаслива родина- щаслива країна!”
– до 200 ос. – діти та молодь з функціональними обмеженнями, інші цільові групи проекту стануть глядачами вистав волонтерського соціального інтеграційного театру “Дорогою добра”, культурних заходів.
– 20 осіб волонтерів – молодь віком від 14 до 35 років, візьмуть безпосередню участь в організації заходів проекту та реалізують своє покликання допомагати людям.
– 20 осіб учнівської, студентської та робочої молоді від 14 до 35 років — візьмуть участь в організації та проведенні соціальних акцій та в подальшому будуть залучені до волонтерської діяльності.
– 1000 осіб – стануть користувачами інформаційних матеріалів.
– Населення міста Харкова та Харківської області буде проінформовано про хід проведення заходів проекту шляхом розповсюдження інформації, прес-анонсів та прес-релізів, інформаційних матеріалів проекту, статей у ЗМІ а також відеосюжетів за партнерської співпраці із ЗМІ.
ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ
1. Узгодження плану спільних дій з партнерами та основними виконавцями проекту.
2. Залучення та інформування цільової аудиторії проекту шляхом проведення установчого семінару проекту.
3. Підготовка, організація та проведення соціальних волонтерських акцій в рамках реалізації проекту.
4. Інформування членів громади про заходи проекту шляхом активної співпраці з засобами масової інформації, розробки та виготовлення поліграфічної продукції.
5. Сприяння розвитку молодіжного та волонтерського руху шляхом залучення до заходів проекту активної та ініціативної молоді, реалізації їх власних громадських ініціатив, спрямованих на розвиток країни.

Команда проекту:
Про команду та партнерів*:
1. Сітнік Світлана – керівник проекту – президент ХОМГО “Харківський центр волонтерів”- організація, координація та контроль за виконанням всіх заходів проекту.
2. Багрич Катерина – член президії ХОМГО “Харківський центр волонтерів”, координатор проекту – координація за виконанням всіх заходів проекту, організація та проведення соціальних акцій.
3. Петрова Надія — член Харківської обласної молодіжної громадської організації “Харківський центр волонтерів” – інформаційне висвітлення етапів реалізації проекту (Інтернет – сайт Харківського центру волонтерів, групи в соціальних мережах).

До реалізації проекту будуть долучені наступні партнери:

– Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова (залучення цільової групи та надання інформаційної підтримки).
– Управління у справах сім`ї та молоді Харківської міської ради: надання організаційної та інформаційної допомоги.
– Організації Червоного Хреста Індустріального та Московського районів м. Харкова.
– Харківська міська молодіжна громадська організація “Молодь XXI”.
– Газета «Харьковские известия», телевізійний канал ОТБ Харківської обласної телерадіокомпанії: інформаційне висвітлення заходів проекту.
– Дитячі будинки та інтернатні заклади міста та області.

Бюджет проекту: 49400 грн.

Термін реалізації проекту: Травень — жовтень 2018 року

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.