StudGround

Напрямок: Сприяння розвитку молодіжних громадських організацій, об’єднань та рухів

Локалізація: Україна, Вінницька область, м. Вінниця

Короткий опис проекту:
Наш проект полягає у облаштуванні студентського дворику/майданчика для студентів навчального корпусу Донецького національного унверситету імені В. Стуса в м. Вінниця, по вулиці Грушевського 2, шляхом облаштування лавок, смітників, сцени, парковки для велосипедів, креативних зон тощо.
Наша мета:
Створити в навчальному корпусі ДонНУ імені В. Стуса сучасний, креативний, молодіжний майданчик для студентів, викладачів та людей, які поділяють Стусівські цінності.
Завдання:
Даний проект об’єднає студентів ДонНУ імені В. Стуса навколо взаємного навчання розробляти і реалізовувати різні проекти та заходи, які в свою чергу будуть сприяти розвитку нашої молоді. Що знову ж таки наголошує на необхідності створення креативного майданчика для їх спілкування, самореалізації через залучення до соціально-активної життєдіяльності громади.
На глобальному рівні проект вирішить проблему – знаходження комунікації між молоддю; на локальному – створить креативний майданчик та відродить дружні зв’язки між студентами.

Команда проекту:
Ми ініціативна група студентів Донецького національного університету імені Василя Стуса. Будучи студентами, ми прагнемо творити та створювати щось нове для нашої молоді.
Наша команда:
1.Ящук Альона Василівна
2.Сельська Катерина Романівна
3.Савчук Катерина Олександрівна
4.Бурик Аліна Валеріївна
5.Сіліфонова Діана Вікторівна
6.Романішен Дмитро Анатолійович
7.Пилявець Вадим Юрійович
8.Кривоніс Ігор Русланович
Нашим партнером являється Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Бюджет проекту: 43093 грн.

Термін реалізації проекту: червень – серпень 2018 року.

Категорії: Конкурс проектів

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.