Сергій Березенко: «Відкритий офіс» «БПП «Солідарність» – це нова концепція взаємодії партії із суспільством, яка не має аналогів у Східній Європі

«БПП «Солідарність» презентувала партійний проект «Відкритий офіс».

«Відкритий офіс» партії – це унікальний проект, аналогів якому немає не тільки в Україні, а й у Східній Європі», – заявив під час презентації проекту народний депутат України, заступник голови фракції партії “Блок Петра Порошенка ” Сергій Березенко.

11

Він розповів, що на базі «Відкритого офісу» громадські організації, активісти, партійці з регіонів зможуть спільно реалізовувати свої проекти, ініціативи, обговорювати актуальні законопроекти перед їх поданням до Верховної Ради. В Офісі також будуть проводити свої заходи міжнародні структури, які працюють в Україні і допомагають розвивати демократичні інституції та процедури – зокрема, NDI, IRI, Фонд Конрада Аденауера, Інститут Роберта Шумана.

Як розповів керівник Секретаріату Партії, народний депутат України Максим Саврасов, реалізація проектів у форматі «Відкритого офісу» дуже проста. Уся інформація щодо цього є на сайті проекту, а також на сторінках у соцмережах.

Крім того, партія оголошує про початок фінансування проектів на конкурентній основі «Відкрита Солідарність». Щокварталу для реалізації таких проектів буде виділятися відповідний бюджет. Проекти для участі у конкурсному відборі реєструватимуться через онлайн форму, після чого відбудеться онлайн голосування. Лідери голосування зможуть реалізувати свої проекти. «Участь у конкурсах можуть брати ініціативні групи не тільки з Києва, а й з усієї України. Ми плануємо поширити досвід «Відкритого офісу» і в регіонах України. Ми хочемо більш активно задіяти до співпраці місцевих активістів, громади, які опікуються розвитком своїх територій», – сказав Саврасов.

25348769_2071549292871580_3596675123181040175_n

У презентації проекту взяли участь народні депутати, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій – зокрема NDI, IRI, USAID, KAS, IDF; а також представники громадських організацій, серед них експерти Реанімаційного пакету реформ, Українського інституту міжнародної політики та Українського жіночого фонду.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.