Дискусія Руху “ЧЕСНО” і БПП: Реформи, які спочатку були непопулярними, отримують дедалі більше громадської підтримки

У “Відкритому офісі” партії “БПП “Солідарність” відбулося інтерв’ю-дискусія між представниками Руху “ЧЕСНО” та народними депутатами з фракції БПП.

Зокрема, учасники зустрічі обговорили питання, як позначаються на рейтингу партії непопулярні реформи. «У нас не було мети отримувати рейтинг за будь-яку ціну, наша мета – розбудовувати країну. Ми в парламенті постійно голосуємо і підтримуємо проєвропейські реформи, хоча й усвідомлюємо, що ці кроки не завжди є популярними, оскільки не можна швидко побачити результати»,- сказав керівник Секретаріату партії, народний депутат Максим Саврасов.

За його словами, деякі люди розчаровані ухваленими реформами, оскільки вони поки що не бачать кінцевого результату і  можуть не уявляти, навіщо все це робиться. «Змін ніхто не любить, і, на жаль чи на щастя, ми зараз є рушійним механізмом цих змін»,- додав Максим Саврасов.

Учасники дискусії навели як позитивний приклад реформу децентралізації. «Коли розпочалася реформа децентралізації,  вона мала дуже багато політичних і адміністративних опонентів, але ця реформа за 1-1,5 роки дала свої результати»,- сказав Максим Саврасов, додавши, що ця реформа є дедалі популярнішою і має підтримку на місцях.

Член депутатської фракції БПП  Ігор Артюшенко впевнений, що через 2-3 роки переважна більшість українців зрозуміє, для чого проводилися реформи.

«У 2015 році деякі політичні сили одностайно кричали, що село гине, через децентралізацію там немає кому жити і працювати, не можна цього робити, і вони не голосували. Наприкінці 2017 року всі ці політичні сили вже голосують за продовження децентралізації, беруть участь у  виборах до ОТГ», – сказав він.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.