Конкурс «Відкрита Солідарність»: 72 проекти пройшли відбір і братимуть участь в онлайн-голосуванні

До участі у конкурсі «Відкритої Солідарності» допущено 72 проекти громадських організацій.

Переважна більшість проектів спрямована на підтримку боротьби за незалежність, залучення учасників бойових дій до суспільно-політичного життя громад, патріотичне виховання молоді, розвиток та підтримку реформ на місцевому рівні.

Нагадаємо, 17 квітня партія «БПП «Солідарність» оголосила старт Платформи проектного фінансування на конкурентній основі «Відкрита Солідарність» і початок конкурсу проектів для громадських організацій. Сума фінансування – до 50 000 грн. Загалом на конкурс були подані 83 проекти.

Переможці будуть визначатися за підсумками онлайн-голосування, яке триватиме з 14 по 24 травня. Переможці конкурсу будуть оголошені до 30 травня 2018 року

«Відкрита Солідарність» закликає активно долучатися до голосування і нагадує, що кожен учасник голосування може обрати не більше 3-х проектів.

У конкурсі беруть участь проекти громадських організацій, які відповідають програмним положенням партії, спрямовані на європейську інтеграцію України, розвиток громадянського суспільства та реалізацію реформ, розвиток молодіжного руху і жіночого активізму.

«Вперше в Україні політична сила запроваджує платформу проектного фінансування на конкурентній основі. Ми хочемо підтримати громадські ініціативи, спрямовані на розвиток країни. Тому закликаємо усіх небайдужих українців голосувати за найкращі ідеї», – заявив керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.