Активістки «Солідарності» наліпили вареників і передали їх військовим у зону АТО

Активістки партії «БПП «Солідарність», зокрема учасниці молодіжного крила, до Дня Святого Миколая зібралися на традиційну толоку і наліпили близько 1 тисячі вареників для українських військових в зоні АТО. Акція відбулася у рамках партійного проекту “Відкритий офіс”.
Ліпити вареники з начинками з сиру та вишні вбраним у ошатні вишиванки жінкам допомагали також їхні діти та активістки молодіжного крила партії.
«Завжди в українській традиції на зимові свята проводили толоки, вечорниці, робили якісь добрі справи, які б об’єднували людей. Ось і ми вирішили сьогодні провести толоку, наліпити вареників і передати хлопцям, щоб у них теж був святковий передріздвяний настрій», – сказала очільниця ГО «Солідарна Молодь» Оксана Гома.

Маленька дівчинка Марійка знає точно, для кого вона ліпить свої вареники. «Я дуже люблю дядю Мішу і дякую йому, що він нас захищає від ворогів», – сказала дівчинка. «Те, що українські військові роблять для нас, це неоціненно, а ми можемо жіночим колективом зібратися і зробити для них смачний подарунок, оскільки їм на лінії вогню бракує домашнього затишку та домашньої їжі», – додала О.Гома.
Вареники через волонтерів передали до трьох підрозділів українських військових в зоні АТО.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.