У «Відкритому офісі» дебютував проект Public Talks

20 грудня у Відкритому офісі дебютував проект Public Talks. Public Talks – це цикл зустрічей з народними депутатами, які відбуватимуться  кілька разів на місяць. Формат – дискусія з політиками без купюр.

«Це перший захід нашого проекту Public Talks.  Зустріч проходить на основі тих запитань, які учасники ставлять через реєстраційну форму на нашому сайті і в ході дискусії.  Захід орієнтований на молодь. Першим спікером  Public Talks  став народний депутат, голова територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в місті Києві Дмитро Білоцерковець.  Проект готувався протягом двох місяців разом з командою столичного секретаріату партії», – говорить керівник секретаріату Борис Білий.

Зі слів організаторів, кількість охочих взяти участь була більшою, ніж очікували.

«Дякую за запрошення, особливо за те, що була змога у вільному форматі поспілкуватись зі студентами. Тема нашого Public Talks «Київ – місто майбутнього». Ми зібрались для живого спілкування. Тому я готовий був відповідати навіть на гострі запитання. Радий, що такі запитання були. Студенти цікавились і розподілом коштів, і станом доріг, не оминули і проблему корупції.  Впевнений, що вичерпно та щиро відповів на всі запитання», – говорить Дмитро Білоцерковець. Також він зазначив, що подібні проекти необхідні для того, аби молодь могла отримати вичерпний звіт від депутатів.

«Після дискусії у студентів з’явилися нові запитання – щодо державного замовлення, молодіжної політики в Україні і навіть благоустрою. Разом з депутатами в Open office працює команда помічників, які одразу беруть до відома нагальні питання і допомагають їх вирішити», – говорить Дмитро Білоцерковець.

Борис Білий розповів про те, як далі розвиватиметься  проект. «Впевнений, що ми  внесемо практичний блок. Щоб учасники могли давати настанови депутатам щодо вирішення нагальних питань, як було цього разу. Тобто перед кожною новою зустріччю ми будемо звітувати, які питання з минулої сесії вдалось вирішити та яким чином», – говорить Борис Білий​.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.