У «Відкритому офісі» відбувся тренінг щодо запобігання корупції у закупівлях для депутатів місцевих рад

У «Відкритому офісі» партії «БПП «Солідарність» відбувся тренінг, присвячений запобіганню корупціі у закупівлях для депутатів місцевих рад.

Голова правління Центру громадського моніторингу та досліджень, експерт з публічних закупівель Мирослав Сімка розповів учасникам тренінгу  про систему державних закупівель, а також про те, як виявити зловживання в держзакупівлях і як подолати існуючі та потенційні ризики корупції у цій сфері.

«Мета тренінгу – показати, як функціонує система розподілу бюджетних коштів, її позитивні і негативні сторони, а саме корупцію і розкрадання мільярдних коштів в межах всієї країни і мільйонних в містах, які шляхи подолання цієї проблеми і  як це можна виявити», – сказав Мирослав Сімка.

Він зазначив, що Центр громадського моніторингу та досліджень досить ефективно бореться з проблемами корупції, зокрема у західному регіоні. «Ми маємо колег по всій Україні, які це виявляють, і ми очікуємо на той час, коли правоохоронна і контролююча система нарешті буде адекватно реагувати на нас і буде сприймати нас як колег, а не опонентів, які їм заважають працювати. Якщо з нами співпрацювати, то можна було б набагато ефективніше боротися з розкраданнями», – розповів М.Сімка.

«Дуже цікавий тренінг. Як колишній голова тендерного комітету, я працював за старим законом, зараз вже новий закон…Я дізнався про деякі цікаві речі. Зокрема, про уповноважених осіб і про створення центрів закупівель», – поділився враженнями в.о. начальника юридичного відділу комунального підприємства «Житлоінвестбуд – УКБ» Сергій Пузир.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.