Активістки жіночого крила БПП «Солідарність» на зустрічі «Жінки-лідери» обговорили роль жінки в українській політиці

Активістки жіночого крила БПП «Солідарність» на зустрічі-знайомстві «Жінки-лідери» 27 грудня обговорили роль жінки в українській політиці, а також у бізнесі, некомерційному секторі,  наявність гендерних стереотипів щодо жінок. Активістки також  обмінялися своїм досвідом  та ідеями, як стати лідером і досягти успіху.

Захід відбувся в рамках проекту «БПП «Солідарність» «Відкритий офіс».

Керівник Центру надання адміністративних послуг КМДА Наталія Шамрай розповіла жінкам про свій досвід роботи в колективі, де працюють як жінки, так і чоловіки.

«При формуванні колективу бажано, щоб був збережений баланс жінок і чоловіків», – сказала вона. Шамрай  зазначила, що при прийомі на роботу вона не надає перевагу жінці чи чоловіку,  а звертає увагу на те, чи дійсно людина хоче працювати. Водночас Шамрай зауважила, що жінки є «більш гнучкими і швидше ухвалюють рішення».

«Якщо людина хоче працювати, то не важливо,  жінка це чи чоловік, але у жінок є більше завдань по життю, зокрема, щодо догляду та виховання дітей, і якщо жінка успішна в сім`ї, то вона буде успішною і в роботі. На мою думку, у жінок мозок може швидше знаходити вихід з якихось ситуацій», – додала Шамрай.

Вона переконана, що у жінки-лідера є внутрішня потреба вчитися, розвиватися, досягати результату.

Депутат Київської міської ради, керівник жіночого крила «БПП «Солідарність» в Києві Наталія Маслова поділилася своїм досвідом приходу в політику. «У 2015 році я стала депутатом Київської міської ради, ще під час виборчого процесу я почала стикатися з деякими речами, які на той момент сприймалися мною як належне – всі казали, що ти молода дівчина, навіщо тобі ця політика, це брудна справа, чоловіки знають, що їм робити, а ти ніколи не виграєш. Але я розуміла, що це складний шлях, я усвідомлювала свою мету, а після подій на Майдані розуміла, що не можу стояти осторонь і дивитися, як державою керують люди, дії яких призвели до такого протесту.  Під час зустрічі з виборцями, переважно жінками старшого віку,  вони мені казали, що готові до нових, молодих політиків, зокрема, до політиків жінок», – сказала Маслова.

У свою чергу, депутат Київської міської ради Юлія Ярмоленко зазначила, що очікує від зустрічі жінок започаткування  конкретних проектів. «Якщо з кожним з вас  ми  хоча б по одному проекту в наступному році реалізуємо, це буде дуже добре, це сприятиме збільшенню жіночого впливу в суспільстві», – додала вона.

Ярмоленко також зазначила, що, якщо у Верховній Раді України буде більше жінок, то відповідно більше уваги приділятиметься соціальним та гуманітарним питанням. «Соціально-гуманітарні питання – це якраз питання миру, державності, це якраз поняття цієї національної ідеї, яке дозволяє об`єднувати населення», – додала Ярмоленко.

 

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.