Вірджинія Дронова: «БПП «Солідарність» – лідер серед українських партій щодо надання можливостей неформальної політичної освіти для молоді за кордоном

«БПП «Солідарність» стала беззаперечним лідером серед українських партій з надання можливостей неформальної та політичної освіти для  молоді за кордоном.

Про це заявила міжнародний секретар партії «БПП «Солідарність» Вірджинія Дронова під час презентації «Міжнародні можливості неформальної освіти для лідерів студентства». Презентація відбулася в рамках проекту «БПП «Солідарність» «Відкритий офіс».

За її словами, неформальна освіта для молоді за кордоном дає можливість отримати унікальні знання, які потім можна успішно застосовувати в Україні, таким чином розвиваючи власну кар’єру та суспільство загалом. Крім цього, така освіта дозволяє розширити мережу контактів, вдосконалити англійську мову, навички комунікації і міжкультурні компетенції.

«Іноді ви можете спілкуватися з людьми однією мовою, але не розуміти один одного саме через те, що належите до різних культур. Володіння міжкультурною компетенцією в наш час стає дедалі більш актуальним», – підкреслила В.Дронова.

Вона наголосила на важливості вивчати іноземні мови, у першу чергу, англійську. «Для активного використання можливостей освіти за кордоном потрібно знання як мінімум англійської мови. Зараз англійська – це мова міжнародного спілкування як для економіки, науки, бізнесу, так і для політики», – додала вона. В.Дронова поділилася з молоддю власним досвідом участі в міжнародних програмах навчання та стажування. «Такі програми є беззаперечним плюсом у вашому резюме. Куди б ви не прийшли, в яку б сферу не потрапили, ви будете більш успішними і більш конкурентними, якщо знаєте іноземну мову і маєте досвід участі у якісній освітній програмі у високорозвинутій країні. Такий досвід буде цінуватися практично кожним роботодавцем», – сказала Дронова.

«Процес європейської інтеграції передбачає, що кожен громадянин України буде залучений в цей процес і зможе отримувати від нього користь. Однак розгледіти можливості і максимально скористатися ними зможуть тільки ті, хто розуміє західний світ і володіє англійською мовою. Відтак, надаючи можливості неформальної освіти у розвинутих країнах Заходу, ми виконуємо подвійну функцію: забезпечуємо самореалізацію української молоді а також сприяємо прискоренню процесу євроінтеграції у середній перспективі», – додала міжнародний секретар партії.

Генеральний секретар ВГО «Солідарна Молодь» Дінара Габібуллаєва розповіла студентам про діяльність припартійної молодіжної організації. «Солідарна Молодь» – це платформа, де можна знайти однодумців і друзів, долучитися до її діяльності і втілювати найсміливіші проекти. Крім цього, у нас є безліч програм, які допомагають професійно та особистісно зростати. Наприклад, це стажування у Європарламенті у Брюсселі, програма розвитку лідерських навичок “Молоді лідери” у Будапешті, а також програма для підвищення успішності жінок у сфері політики “Жінки і політичний вплив” у Відні», – сказала вона. Дінара зазначила, що 9 із 15 членів правління «Солідарної Молоді», володіють англійською мовою і взяли участь у програмах політичної освіти та отримали досвід за кордоном від організацій-партнерів, відвідавши торік 15 країн.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.