ВГО «Солідарна Молодь» започатковує співпрацю з Союзом азербайджанської молоді України

ВГО «Солідарна Молодь» провела перші тематичні вечори з Союзом азербайджанської молоді України.  Захід відбувся в рамках проекту «БПП «Солідарність» «Відкритий офіс».

«Тематичні вечори – це синтез різних напрямків музики та поезії, атмосфера творчості і натхнення. Спільна дискусія дозволить кожному учаснику висловити свої думки та почути інших», – сказала генеральний секретар ВГО «Солідарна Молодь» Дінара Габібуллаєва.

У свою чергу глава Союзу азербайджанської молоді України Ильгама Аллахвердієва запропонувала розпочати співпрацю з ВГО «Солідарна Молодь».

«Ми вирішили розпочати таке співробітництво з неформальної зустрічі, щоб ближче познайомитися, дізнатися один про одного. Ми будемо в неформальній атмосфері говорити як про серйозні речі, так і про приємні», – сказала Аллахвердієва.

«Спільна дискусія дозволить кожному учаснику цієї зустрічі висловити свої думки та почути інших. Через партнерство і дружбу необхідно налагоджувати відносини з українською молоддю і створювати разом здорове суспільство, в якому ми всі будемо жити», – додала вона.

Аллахвердієва повідомила, що в неї вже є напрацьовані ідеї щодо співробітництва української та азербайджанської молоді.

Під час тематичних вечорів молодь пограла в гру для вечірок Еліас, розповідала мотивуючі історії успіху, грала на гітарі та співала.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.