У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» стартував просвітницький проект «Юридична самооборона»

Мета проекту – підвищити рівень правової грамотності жінок і чоловіків щодо гендерно чутливих питань. У рамках проекту кращі юристи та правозахисники розкажуть, як діяти у складних ситуаціях: під час розлучення, встановлення опіки над дітьми, поділу майна, домашнього насильства, сексуальних домагань, переслідувань.

«Стартує наш перший пілотний проект «Юридична самооборона». Під час цього проекту ми хочемо поговорити про юридичні питання, які можуть бути складними для людей, які не мають юридичної освіти або досвіду роботи з правоохоронними органами. Наші друзі – юристи, які виявили бажання поділитися своїм досвідом», – сказала на початку лекції голова ГО Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» Олександра Голуб.

Першу безкоштовну лекцію «Як діяти у випадку насильства» провела кандидат юридичних наук Ірина Стихарна. Вона розповіла, як діяти жінці, яка стала жертвою насильства і що  потрібно знати для того, щоби кривдника обов’язково покарали і в майбутньому не було рецидивів.

«За останні 20 років уряди країн, правозахисні організації та  лідери думок намагаються привернути увагу до питання домашнього насильства і звести до мінімуму такі випадки. Більшість жертв домашнього насильства не звертаються до правоохоронних органів, бо не вірять, що їм можуть допомогти і захистити. Лише 10-15% жінок звертається в поліцію, при цьому під впливом різних життєвих факторів чи під тиском агресора багато з них забирають свої заяви і до судів доходять лише 3-4% справ», – сказала Стихарна.

Безкоштовний курс «Юридична самооборона» відкритий для усіх охочих. Курс розрахований на 9 лекцій, які відбуватимуться щосереди о 18:30.

Заняття відбуватимуться за адресою: м. Київ, вул. Лаврська 16.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.