Посилення співпраці з іноземними партнерами – стратегічний інтерес розвитку партії «БПП «Солідарність»

17 лютого у відкритому офісі «БПП «Солідарність» було проведено зустріч з членами делегації Молодіжної групи фракції ХДС/ХСС німецького парламенту.

Серед іноземних гостей були Карстен Кьорбер – депутат Німецького Бундестагу, член Комітету з питань бюджету та Крістоф Бернштіль – депутат Німецького Бундестагу, член Комітету внутрішніх справ.

Зустріч відбулася у рамках співпраці з представництвом фонду Конрада Аденауера в Україні. Директор Фонду пані Габріеле Бауманн та координатор проекті пані Анна Портнова також відвідали захід.

З української сторони у дискусії взяли участь народний депутат Сергій Березенко, головний юрист Партії Борис Сікліцький, депутат Київської міської ради Наталія Маслова, міжнародний секретар Партії Вірджинія Дронова. Основними питаннями до обговорення були наступні: актуальна політична ситуація в Україні та Німеччині, післявиборчий період та утворення коаліції в Німеччині і прогнози на майбутнє.

Сергій Березенко підкреслив, що Німеччина є надважливим партнером для України у ці непрості часи, і від внутрішньополітичних подій у цій країні залежить майбутнє як України, так і усього регіону. Німецькі колеги запевнили що політична підтримка зі сторони Німеччини залишатиметься незмінною.

Під час зустрічі були також присутні представники молодіжного крила партії «БПП «Солідарність». Відтак, іноземні гості охоче розповідали про те, як працюють партійні молодіжні організації в Німеччині, де вони є кадровим резервом. Завдяки таким організаціям молоді політики мають можливість вчитися у старших колег і бути готовим прийти їм на заміну. Партії вкладають сили у розвиток своїх припартійних молодіжних організацій, оскільки це ключове питання сталого функціонування і самовідтворення Партії.

Іще одним важливим питанням дискусії стала участь жінок у політиці та способи зниження гендерної дискримінації у політичному житті.

«БПП «Солідарність» постійно працює над розширенням кола іноземних політичних партнерів. Залучення успішного західного політичного досвіду сприяє розвитку партійної системи України зокрема, а також процесу євроінтеграції загалом.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.