Володимир Жемчугов: Я буду боротися за звільнення Донбасу

Колишній український бранець бойовиків так званої ЛНР Володимир Жемчугов має намір «ідеологічно та інформаційно» продовжувати боротьбу зі звільнення Донбасу від проросійських воєнізованих формувань.

Про це він сказав на зустрічі з членами ГО «Солідарна Молодь» та громадськими активістами в рамках нового проекту «БПП «Солідарність» «Відкритий мікрофон».

«Я вже не можу фізично воювати з Росією, але я буду продовжувати воювати ідеологічно та інформаційно. Навіть перебуваючи на лікуванні в Німеччині, я не припиняв громадської діяльності»,- сказав В. Жемчугов.

За його словами, останнім часом він займається питаннями військово-патріотичного вихованням молоді. «Я самостійно їжджу по військових училищах, по військових частинах, школах, військових ліцеях, спілкуюся з молоддю і займаюся військово-патріотичним вихованням», – повідомив В. Жемчугов.

Він зазначив, що вирішив піти воювати за Україну після того як побачив вбитих українських солдат та страх в очах своєї матері. «Переважна більшість російських військових колон через Красний Луч йшла на Донецьк, Дебальцево, Алчевськ. Коли я побачив страх в очах своєї матері, її сльози, тремтячі руки – це змусило мене піти взяти зброю і захищати Україну», –  сказав В. Жемчугов.

Він зазначив, що вижити в полоні йому допомогло те, що він не здався. «Я розумів, що я представник України. Мені допомогло вижити те, що я не здався, а до останнього був відданий Україні», – сказав він.

В.Жемчугов зазначив, що підтримує європейську інтеграцію України. «Я прибічник євроінтеграції, багато їздив по світу, я знаю, як живуть люди за кордоном і я не розумію, чому ми не можемо жити так само, що нам заважає. Я за те, щоб Україна нарешті обрала шлях не на Москву, а в ЄС», – додав він.

В. Жемчугов також повідомив, що з часом має намір написати книгу про свою партизанську діяльність та перебування в полоні у бойовиків.

«Написати книгу зараз складно, оскільки я буду розказувати про різні ситуації, за якими спеціалісти розвідки можуть провести паралелі і вийти на людей, які допомагали мені в партизанській діяльності. Це можливо, але після війни»,- додав він.

Дружина Володимира Жемчугова Олена, яка також взяла участь в цій зустрічі,  зазначила, що визволенню її чоловіка з полону сприяло те, що це питання було винесено на державний рівень. «Вважаю правильним, що питання обміну полоненими перевели на державний рівень, оскільки  ЛНР і ДНР  почали шантажувати Україну, вони гуманітарне питання обміну полоненими перевели в політичну площину», – сказала вона.

«Спочатку у мене було враження, що робиться недостатньо, таку хвору людину мали віддати на другий-третій  день, а минув вже місяць- півтора… але потім я зрозуміла, що вони дійсно працюють, але є багато підводних каменів, багато питань, які нам не озвучували», – додала вона.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.