Приклади жіночих миротворчих місій розпочались з Майдану – Марія Іонова

Про це під час  дискусійної платформи «Жінки, мир та  безпека» на Першому Українському Жіночому Конгресі, заявила Перший заступник Голови Комітету з питань євроінтеграції, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Марія Іонова.

Вона розповіла, що приклади миротворчих дій розпочалися з Майдану –  Революції Гідності.

2017-11-22-AE__9011-resized

«Там ми побачили роль жінок-матерів, дружин, сестер, які під час наступу, бойових дій ставали між конфліктуючими сторонами по периметру, закликали сторони до діалогу. Вони не прагнули крові, а хотіли миру. Ми бачили забезпечення життєдіяльності Майдану, роль жінки-волонтера, логіста», – відзначила Іонова.

Вона також підкреслила, що під час конфлікту саме жінка утверджує і зберігає життя.

2017-11-22-AE__9290-resized

«Це її природнє покликання. Ми ламаємо стереотипи реальними прикладами, визначаємо роль наших жінок, які є військовими, політиками, дипломатами, представниками переговорних Мінських домовленостей, офіцерами, урядовцями. Ми бачимо наскільки жінка налаштована на результат», – сказала Іонова.

Депутат також підкреслила, що сьогоднішня дискусія на жіночому Конгресі – це ще одне свідчення того, як важливо сприймати і підтримувати жінок-військовослужбовців і вирішувати їх проблематику.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.