У Києві стартувала молодіжна конференція

У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» розпочалася «Молодіжна конференція з принципів для вільного суспільства», організована Фондом Ярла Ярлмарсона (Швеція) за підтримки «БПП «Солідарність» та ГО «Солідарна Молодь».

У конференції беруть участь Генеральний консул Швеції на Аландських островах та колишній радник Карла Більдта у МЗС Швеції Улоф Еренкруна, віце-президент Конфедерації шведських ліберальних та консервативних студентів Олександр Фріц Енглюнд, заступник мера Стокгольма Сесілія Брінк, а також координатори ГО «Солідарна Молодь» з багатьох областей України, активні громадські діячі, члени ГО «Солідарна Молодь».

Фонд Ярл Ярлмарсон, заснований у Стокгольмі в 1994 році, є незалежною організацією, що тісно співпрацює з правоцентристською шведською партією «Помірна коаліційна партія». Мета фонду –  розвиток демократичних прав і свобод, ринкової економіки і зміцнення європейського співробітництва.

«Такі зустрічі дають змогу навчитися чомусь новому, пройти шлях, який проходили західні демократії протягом століть, побачити, які були помилки і на що необхідно звернути увагу. Зараз наша країна перебуває в такій ситуації, коли ми за декілька років проходимо все те, що ви проходили десятиріччями, і ваш досвід, переданий політично активній молоді, буде використаний і ви це побачите найближчим часом», – зазначив на відкритті конференції керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність» Максим Саврасов.

«Я також хочу подякувати представникам фонду, що ви приїхали в Україну поділитися своїми знаннями з нашою молоддю. Надзвичайно вдячна за те, що ви вірите в Україну і докладаєте зусиль для її розвитку», – сказала міжнародний секретар партії «БПП «Солідарність» Вірджинія Дронова.

Вона зауважила, що багато українців, які брали участь в  подібних конференціях, вже працюють у Верховній Раді, міністерствах, політичних партіях. «Ваш фонд виховав одне покоління політиків в Україні і я дякую, що ви продовжуєте зусилля щодо виховання вже наступного покоління», – додала Дронова.

Старший менеджер проекту фонду Ярла Ярлмарсона Jonathan Olsson повідомив, що в ході конференції будуть обговорюватися питання щодо важливості чіткої ідеології політичної партії. «Ми вважаємо, що це є ключовим аспектом для політика. Дуже важливо, щоб у вас було дуже чітке розуміння вашої ідеологічної позиції і ваших цінностей»,- сказав він.

«Для нас важливо, що саме сьогодні ми закладаємо зерно для політичної освіти майбутнього покоління політиків європейського зразка, яке буде «проростати» в наступні роки», – наголосила генеральний секретар ГО «Солідарна Молодь» Дінара Габібуллаєва.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.