Громадська рада при КМДА ініціює налагодження співпраці з Громадською радою при НАЗК

Про це сказав Голова Громадської ради при КМДА Богдан Назаренко на засіданні Координаційного комітету Громадських рад при районних в місті Києві державних адміністраціях, яке відбулося у Відкритому офісі партії «БПП «Солідарність». У заході взяли участь члени Громадської ради КМДА та уповноважені представники від Громадських рад при районних в місті Києві державних адміністраціях.

«На круглому столі, де збиралися голови Громадських рад різного рівня, ми зустрілися з Головою Громадської ради при НАЗК Віктором Тараном і домовилися про обговорення можливостей і механізмів співпраці»,- сказав Б.Назаренко.

За його словами, в Україні багато активістів та громадських діячів, які «ідуть на всі фронти», але дуже мало фахівців, які готові щоденно, фахово працювати на результат. «Було б дуже добре, якби Громадські ради перетворилися на майданчик спілкування між владою і громадськістю, на місточок конструктивного діалогу. Тут дуже важливо налагодити правильні, акцентовані напрямки співпраці з владою»,- додав він.

Голова Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) Віктор Таран зазначив, що Громадська рада при КМДА та Громадська рада при НАЗК мають спільне завдання – налагодити дієвий громадський контроль за діяльністю влади.

«Виникла ідея про налагодження співпраці між Громадською радою при НАЗК і Громадськими радами міста Києва, яка полягає в тому, щоб налагодити прямий комунікаційний зв’язок. Якщо у вас буде інформація або факти про корупцію в діях чиновників або буде необхідність посилити їхню роботу в питаннях протидії корупції, то ви будете звертатися до НАЗК і до нас, а ми зі свого боку будемо координувати та контролювати ваші запити та звернення», – зазначив В.Таран.

Керівник секретаріату Громадської Ради НАЗК Андрій Барбелюк поінформував про роботу Громадської Ради при НАЗК. «Щодо співпраці з Громадськими радами Києва, до нас надходили звернення з приводу аналізу нормативно-правових актів: коли представники Громадських рад бачили якісь корупційні ризики, то вони зверталися до нас за висновками», – сказав А.Барбелюк.

За його словами, до Громадської ради при НАЗК звертається також багато громадських організацій щодо певних порушень. «Ми розказуємо, як правильно оформити звернення до НАЗК, щоб воно почало розглядатися і не було відмови з формальних причин», – додав він.

Категорії: Новини

Опублікуйте ваші думки

Закрити

Приєднатись

Чи хотіли б ви побачити наш новий відкритий офіс? Будь ласка, заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше.